KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12354306
nr 1235 4306
Kai Morten-Glud
(1912-1992), Danmark
Oljemålning, Stad. Olja på pannå, signerad. 19x49 cm
måndag 18 februari 2019
kl 19:09:25
Kai Morten-Glud
Läs mer om Kai Morten-Glud